Postovani, javljam se po drugi put, oko iste stvari. Dakle, sa simptomima povremenog jutarnjeg iscedka i blagog (povremenog) nelagodnog osecaja nakon mokrenja javio sam se lekaru. Nakon rezultata urina gde su leukociti bili 15-20, uradjeni su mi brisevii: kultura uretalnog sekreta, trichomonas vaginalis, chlamydiae trachomatis, mycoplasma hominis, ureoplasma urealyticum i svi su bili negativni. Na vasu preporuku sam uradio i urinokulturu i rezultat je da nisu pronadjene patogene bakterije i gljivice. U medjuvremenu sam otisao na zakazani pregled kod urologa (na koji sam cekao nesto vise od 3 nedelje) , prepisan mi je cevzil koji sam pio 10 dana, nakon cega sam, danas, radio analizu urina ponovo i leukociti su bili 10-12. Posto je urolog trazio da mu se javim sa ovim rezultatima, danas sam mu se i javio, nakon cega mi je za ponedeljak zakazao ultra-zvuk i trazio da do tada uradim i spermogram. Na moje pitanje "sta mi je? " odgovoreno mi je sa "videcemo tacno u ponedeljak". Da napomenem da mi se cini da sam u medjuvremenu izgubio sve simptome (cak i pre terapije) , ali ovi leukociti u urinu pokazuju upalu. Nemam razloga za nepoverenje prema vama niti prema ovom urologu, ali sam sad vec zabrinut. Imam 25 godina, nemam rizicne seksualne odnose, jedini seksualni odnos koji sam pre ovoga bez zastite imao jeste moja devojka koja nema nikakve simptome, tegobe i sl, nemam bolove, nisam nikada bolovao od seksualno prenosivih bolesti, bubrega ili upale mokracnih kanala. O cemu se ovde radi? Od cega bolujem? Imate li predstavu sta sve dolazi u obzir? Hvala vam unapred, potrudio sam se da budem sto kraci, ako vam je potrebna jos neka informacija, tu sam. Svako dobro

    Odgovoreno: 19. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Ako ste se vec javljali onda je red da mi kazete broj i datum odgovora koji sam dao.
      verovatno imate zapaljenje prostate i tu nema sta da se plasite. To ce upornom
      terapijom da se sredi.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #70153

    • Hvala vam na odgovoru. Izvinjavam se na propustu, prvi odgovor je dat 20. 09. 2010 sa oznakom urologija (4274)