Postovani. Moj sin sa 6 meseci nije mogao da piski kada sam ga odvela kod hirurga rekao je da moram kozicu povlaciti i sve je bilo uredu. Sada ima dve ipo godine i dok je nosio pelenu predstavljalo mu je problem jer mu se kozica slepljivala i opet klobuk ispod koze pravila, sad nenosi vise pelenu al zna isto da mu se desi nekad da mu gacice stisnu i da moram malo nateci da to izadje sta sad da radimo. Jel ce biti sve urdu il da se javimo doktoru

    Odgovoreno: 19. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Obavezno se javite urologu jer se mora uraditi manuelna adhezioliza prepucijuma
      /"odleplivanje"/, jer ce u protivnom da se formira fimoza, a tada treba da se uradi
      operacija.