Postovani, pre devet godina u spermokulturi mi je nadjena eserihija coli koju sam tri meseca lecio ciprocinalom i panklavom posle novog labaratorijskog nalaza vise je nije bilo. Kolike su sanse da se ponovo vrati posto je rezistentna na mnoge antibiotike. To vas pitam zato sto u poslednjih par godina cesto mokrim posle unosenja dosta tecnosti pa ne znam dali je to mozda zbog toga. Zanima me jos kako mogu da sprecim preranu ejakulaciju, naime radio sam neke vezbe kako bi povecao cirkulaciju kroz penis i tada sam mogao mnogo duze da odrzim erekciju pre nego sto ejakuliram, kako sam prestao sa vezbama glans mi je postao osetljiviji i vise ne mogu da izdrzim toliko kao pre, mislio sam da je mozda psihicke prirode ali neverujem posto erekciju normalno odrzavam, nedesava mi se da tokom seksualnog odnosa ili masturbiranja penis "splasne" pre ejakulacije!

    Odgovoreno: 19. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Sto se tice prvog probleme, uradite preglede krvi, urina, urinokulturu i spermokulturu,
      pa ce te znati da li ste izlecili ili ne eserihiju.
      drugi problem je mozda posledica upale eserihijom, pa izlecenjem iste, ce dati
      i boljitak kod drugog problema.
      i nastavite sa naucenim vezbama.