Izvinite na pisanju posto mi je hitan odgovor moj muz je radio spermogram i nalazi su slijedeci poslije dva sata ni jedan spermatozoid nije ziv svi brisevi i hormoni su uredni jos smo dobili samo da je moguce da se radi o ph simularna plazma neznamo ni sta je to i kome da se obratimo posto u banjaluci vise nemamo pomoci unaprid zahvalna

    Odgovoreno: 17. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Ponovite spermogram u nekoj drugoj laboratoriji, ali posle apstinencije
      od pet, sest dana.
      ako bude opet azospermija, onda trazite pomoc od urologa koji
      se bave lecenjem muskog steriliteta.