Poštovani, suprugu je u septembru rađen tur mokraćne bešike. Od sledeće nedelje treba da dobija intraverzikalno adriablastin u 6 ciklusa. Molim vas, odgovorite nam da li postoje neke pripreme koje treba sprovesti kod kuće (pražnjenje creva, bez doručka) i da li treba da koristi pomoćna lekovita sredstva (na pr. Sok od aloje) kako bi terapiju lakše podneo. Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 10. 2010.

Komentari na pitanje: #69876

    • Cubrilo Petar 05. 12. 2010.

      Gospodo! Ni aloja a pogotovo noni vam nece pomoci u lecenju raka! Ovo nisu lekovi niti bilo kakva cuda od prirode. Ja se bavim prodajom preparata i gelova na bazi aloje vere od najveceg proizvodaca u svetu i rado cu vam pomoci oko nekih informacija ali ni po koju cenu vam necu reci da ce to pomoci vasem muzu u lecenju bolesti. Ponavljam. Ovo nisu nikakvi medicinski tretmani. Idite vasem lekaru i konsultujte se sa njim. Sto se tice aloje! Moze vam pomoci u opstem zdravstvenom stanju i jacanju imuniteta posto ce aloja u ovom slucaju drzati zdravu ravnotezu flore u vaseim crevima sto dovodi do toga da ce vam i imuni sistem biti jaci i telo otpornije na bolesti i tome sl. Posaljite mi mejl ukoliko vas vise zanima. Sa postovanjem. Petar