Moj momak ima problem koji traje vec dve godine. Radio je sve moguce analize. Na prvim analizama je utvrdjeno da ima hlamidiju i negativ stafilokok 20% koje je lecio vibramicinom, a potom sumamedom. Dalji nalazi pokazuju da nema nista, a njemu i dalje ostaje problem sto mu se glavic znoji i vlazi i kao da je pod temperaturom. Posle tri nalaza na kojima se ne pokazuje nista, na poslednjem mu je utvrdjeno da ima negativ stafilokok 30% i prepisan mu je lek nitrofurantion. Medjutim, pocinju da mu se javljaju i bolovi. Molim za pomoc i preporuku za urologa u beogradu. Inace, moji nalazi su svi u redu. > unapred zahvalna, > milica

    Odgovoreno: 13. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Predlazem da momak uradi dark field mikroskopski pregled krvi kako bi se
      iskljucila moguca kandidijaza.
      dok to ne uradi predlazem liquid chlorophyl, paraproteks i probiobalance tab.
      www. Calivita. Com
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs