Muskarac 65 godina poslednjih mjesec dana imam problem. Imam zelju za seksom i imam erekciju sve do momenta orgazma. Dozivim orgazam bez erekcije, a cesce izostane i erekcije i orgazma. Pijem ljekove za povisen pritisak, kardiopirin i prostametto napominjem da svakodnevno popijem 1/4 litra domace loze, godinama. Nalazi su mi prilicno dobri hranim se zdravo i imam normalnu telesnu tezinu. Nemam nikakvu hronicnu bolest. Hvala

    Odgovoreno: 14. 10. 2010.
    • Poštovani,
      1/4 litra domace loze se i ne uklapa bas u zdrav zivot.
      javite se urologu da se vidi da trenutno stanje nije posledica nekog
      obolenja prostate. Ako se to iskljuci, onda iskljucite 1/4 litra loze,
      pa da se cujemo.