Postovani, vec duze vreme imam problema sa neugodnim osecajem u gornjem delu uretre, kao da se u njoj nalazi neko strano telo, pomalo grebe, pecka. Imam osecaj nakon mokrejna da se bas u tom delu ostaje deo mokrace. Nekada mi je bolan sam vrh glavica. Bas taj osecaj neugodnosti me i tera na cesce mokrenje. Imam takodje i manjih problema sa hemoroidima. Uradjen je bris, ultrazvuk, pregled prostate, mokraca, problem i dalje postoji. Molim vas za savet sta dalje treba raditi, hvala.

    Odgovoreno: 12. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Ako niste vi uradite i briseve uretre na hlamidije, mikoplazme, patogene bakterije i gljivice.
      neka vam urade i detekciju trihomonasa vaginalisa iz mokrace ili partnerka da uradi vaginalni sekret. Odnosi neka budu za sada sa zastitom. Lecenje je nakon nalaza.
      ako se nista ne izoluje, onda se javite urologu za uretrocistoskopiju.