Imam 16 godina, skoro 17. Mislim da imam problema sa ejakulacijom. Pre mozda godinu dana svaki put kad bih ejakulirao to je bilo sasvim normalno. Onda sam poceo da zaustavljam ejakulaciju naprezanjem penisa i stiskanjem. Vec neko vreme imam vrlo malu ejakulaciju, ponekad skoro da i nema izbacene sperme. I kad je ima nije kao sto je bilo nekada. Citao sam o ovome na internetu i vrlo me je zabrinulo jer sam cuo da retro-gradne ejakulacije mogu da izazovu probleme sa kasnijim radjanjem dece. Procitao sam da ako vise puta u toku dana ejakuliram moze doci do "suve ejakulacije", ali se meni desava da je nekad i prvi put "suva". Pre godinu dana sam imao sasvim normalnu ejakulaciju, sada samo kad se bas potrudim da izbacim. Molim vas da mi date savet i da mi kazete sta nije u redu sa mnom i da li ce biti problema? Ako vam treba jos informacija recite, jer ni sam nisam siguran sta treba jos da kazem.

    Odgovoreno: 12. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Ako o tome mislite onda je to problem a ako ne mislite o tome onda
      tu nema nikakvog problema. Malo smanjite "aktivnost". Bavite se vise sportom.
      hranite se po krvnoj grupi. Dva litra tecnosti dnevno. Dosta voca i povrca.
      od biljnih suplemenata uzimajte vital tab po krvnoj grupi i sirup polinesian noni.
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs