Postovani imam 54 godine. U poslednjih nekoliko meseci imam otezano i ucestalo mokrenje. Vrsili su mi neke analize i evo rezultata. Analiza krvi psa; f/psa-0, 32; psa-0, 74; f/psa-43% eho urotrakta: nalaz-oba bubrega uredna, m. Besika uredna, prostatavel oko 38x48x38mm, adenomatozna, postmikcioni rezidium oko 25ml. Odgovor. Pozdrav

    Odgovoreno: 12. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Malo vam je povisen odnos fpsa-psa.
      za sest meseci u istoj laboratoriji ponovite psa i fpsa.
      i prostata vam je malo uvecana zato je prisutan i rezidualni urin.
      predlazem vam nekoliko meseci da uzimate paraproteks, acidophillus
      i pro-state power.
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com