Prosle godine sam dobila escherihiu coli, sad opet osecam simptome te infekcije. Zanima me zasto mi se vratila, prosle nedelje sam imala gljivice koje sam izlecila vagi-daktanol vaginaletama, i da li je to povezano i koji antibiotici su najbolji iu lecenju protiv obe bakterije? Hvala

    Odgovoreno: 12. 10. 2010.
    • Poštovana,
      O problemu infekcije urogenitalnog trakta eserihijom koli je mnogo pisano na
      ovom sajtu pa se malo potrudite da po nesto i procitate.
      ne trudite se svim silama da je iskorenite jer kod mnogih to ne moze. U prevodu
      ne preterujte sa antibioticima jer ce te navuci i candidu, pa onda pocinju novi problemi.
      radite na podizanju imuniteta. Uzimajte dva litra tecnosti dnevno.
      od suplemenata predlazem: paraproteks, acidophillus, vital woman.
      u prethodnim odgovorima sam dao sajtove za informaciju o preparatima.