Postovani doktore, molila bih vas da mi jos odgovorite (pisala sam vam da moj momak mokri nocu u krevet, a vi ste mi rekli da to uglavnom nije uroloski problem) , pokusala sam da nadjem na internetu kao sto ste savetovali ko to leci, ali nasla sam samo nocno mokrenje kod dece, ali on je odrastao covek (27 god.) , da li je to neka psihicka bolest?? Koga da pitam za pomoc? Molim vas pomozite kome da se obratim, jako sam zbunjena, nikad za to nisam cula. . . Hvala puno na strpljenju!

    Odgovoreno: 12. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Ako uroloske malformacije nisu uzrok nocnog mokrenja onda to nije uroloska bolest,
      vec je u domenu neuropsihijatrije.
      nocno mokrenje neki lece i akupunkturom.
      ti sto lece decu, mogu pomoci i vasem momku.
      imam utisak da ste vi predimenzionirali problem, sto nikako nije dobro.
      bolest, kao i svaka druga bolest.
      na internetu sam video hiljadu naslova koji razmatraju taj problem, pa sednite i informisite
      se gde i u kom pravcu da krenete. Mozete poci od urologa, pa ako on iskljuci
      uroloske bolesti, onda posetite psihijatra. Uz put nadjite i nekoga ko dobro radi akupunkturu.