Poštovani doktore, primetio sam u poslednje vreme da je ejakulat nakon seksualnog odnosa znatno manje zapremine, da ne izlazi iz penisa eksplozivno kao nekada (izlazi veoma sporo, bez efekta špricanja) i čini mi se ta su mi se testitsi blago smanjili. U čemu može biti problem?

    Odgovoreno: 14. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Nije stvar u "strcanju". Ne traje to vazdan. Ne mora da obracate paznju na
      sitnice.
      ali, moguce je da je i prostatitis u pitanju, pa ako budete imali jos neke smetnje, onda
      se obratite urologu da sprovede pretrage u tom pravcu.