Sve cestitke i pohvale na vas rad. Cenim kada neko kao vi posveti svoje vreme, i strucno sa velikim znanjem i iskustvom odgovara na nasa pitanja. Naime, mene intaresuje da li da pijem imumunil flor, u toku ili posle terapije ureoplazme. Immunil flor je dijetski suplement koji sadrzi ekstrakt ehinacee, macje kandja, vitanin c, i 2 milijarde probiotskih bakterija. Hvala

    Odgovoreno: 11. 10. 2010.
    • Poštovana,
      To treba da se pije posle sprovedene antibiotske terapije.
      licno nemam iskustva sa tim preparatom, ali po sastavu koji ste dali vidim da je
      preparat dobar.
      ja vise volim posle antibiotske terapije da idem paraproteksom /"biljni antibiotik" /
      koji moze dugo da se uzima i koji ima antibiotsko, antimikoticno i antiparazitarno
      dejstvo.