Postovani u vezi sa pitanjem 69456, pojavio mi se hematom na penisu sa leve strane od igle koja je bila malo duze oko 10-15 minuta u penisu preko koje je unet kontrast i fizioloski rastvor pa me interesuje da li je to opasno i da li moze da ima posledice i koliko bi trebalo da se uzdrzavam od seksualnih odnosa, hematom je nastao pre 3 dana. Isto mi je otkriveno malo curenje u venu dorsalis zbog cega imam problema sa odrzavanjem erekcije pa ako mozete da mi kazete sem operacije sta da radim, jer ne bih na operaciju posto su mi rekli da ne daje trajne rezultate.

    Odgovoreno: 11. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Hematom ne bi trebalo da vam zadaje probleme jer ce se on povuci.
      veci problem je ono drugo, a zbog cega ste i radili kontrastno snimanje.
      predlazem vam da sa celokupnom medicinskom dokumentacijom posetite jos
      nekoliko uroloskih kuca, pa tek posle toga da se odluci o tretmanu.