Postovani. . Molio bih za pomoc. . Stwarno vise ne znam sta da radim. Konstatovan mi je epidimitis pre 6 meseci, imao sam bolove, doktor mi je prepisao ciprocinal 7 danna, humoral 15 dana, i posle toga mi je bilo bolje. Nakon toga me nije bolelo duze vreme, ali sad ponovo osecam bolove u predelu testisa, ti. Iznad njih. Raadio sam i spermokulturu i urinokulturu sve sterilno i cisto. . Tako se brinem. . Unapred hvalaa

    Odgovoreno: 11. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa paraproteksom, oxymaxom, probiobalance i omegom 3.
      uzimajte to 3 do 6 meseci.
      u prethodnim odgovorima nadjite sajtove koje sam davao za informaciju o
      preparatima.