Postovanje. Zamolila bih za vase stucno misljenje, u vezi bakterije ureoplazme. Naime, ustanovljena mi je ova bakterija t>10. 000ccu/ml. Prepisana terapija je: doksiciklin 2x1 dnevno i vag macmiror comlekx. Mom decku takodje doksiciklin. Mene zanima, da li je ovo dobra terapija, i po vasem misljenju urologa, sta bi jos moj decko trebao da koristi? S obzorom da on jos uvek nije bio kod urologa. Hvala

    Odgovoreno: 08. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Ureaplazma urealithicum je jedna od dve mikoplazme. Na testovima kojima se ona
      utvrdjuje dat je antibiogram na osnovu kojeg je vas doktor ordinirao terapiju.
      terapiju treba da piju svi jer je ureaplazma polno prenosiva pa je logicno da je i drugi
      partner ima.
      ja bih vam preporucio da posle terapije koju ste dobili uzimate i paraprotex,
      probiobalance i omega 3 u naredna tri meseca. Potom kontrola brisa.
      o preparatima se obavestite na www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com
      www. Calivita. Com