Imam hronicnu upalu besike koja je uz to uvecana icrvena, imam normalnu prostatu sa prostatolitom i do 0, 8 cm u precniku u jednum od lobusa. Brisevi sumi najcesce pozitivni, cas na urino plazmu, cas na hlamidiju ili stafilo koce. Imam i stenozu spinalnog kanala i imam problem nekontolisane nevoljne nocne erakcije. Koje se javljaju samo u snu kada se telo nocu opusti i ohladi nastupa pakao, erakcije nestaju kada u polusnu kada pocinjem da mrdam palcevima noznih prstiju ali cim me san zanese oni se kao avet iznova javljaju. Znam daje to skoro jedinstveni slucaj pa vas molim da mi kazete prvo kako da dugorocno izlecim infekciju a drugo koja bi ustanova ili lekar mogla da resi ovaj problem u vezi sa eraktilnom disfuncijom u srbiji ili okruzenju

    Odgovoreno: 06. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Infekciju nije problem izleciti, ali morate istovremno leciti i partnerku.
      dok traje lecenje, odnosi su sa zastitom.
      sto se tice drugog problema morate poceti od neurologa, mozda i neurohirurga.