Postovani, imam 57 god, ucestalo nocno mokrenje 2-3 puta nekad i vise, posebno kada je hladno vreme. Dnevno pijem oko 2 l vode. Izvrsio sam eho snimanje bubrega, mokracne besike i prostate. Dobio nalaz: "oba bubrega odgovarajuce velicine, bez znakova zastoja. M. Besika trabekuliziranih zidova. Prostata je promera 55 x 28 mm, inhomogena. " molim vase misljenje i savet. Hvala.

    Odgovoreno: 06. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Nalazi su uredni. U godinama ste kada prostata pocinje da pravi smetnje.
      radite jednom godisnje psa.
      mozete koristiti pro-state power i omega 3.
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com
      www. Calivita. Com