Imam ugrađene spoljne obostrane nefrostome. Međutim, stalno imam problem sa njima, začepljuju se, ispadaju, mokraća curi pored mesta ulaska, imam jake bolove, temperaturu. Imam i bolesnu bešiku, pa mi je rečeno da je nemoguće uraditi ugradnju unutrašnjih veštačkih kanala. Lekari u mojoj bolnici više ne znaju kako da mi pomognu. Možete li mi preporučiti neku kliniku ili lekara specijalistu koji mi može pomoći?

    Odgovoreno: 06. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Potrazite prof. Dr d. Elakovica na internetu. On radi privatno u beogradu.
      mozete uzimati paraprotex, probiobalance i oxymax sest meseci.
      informisite se o preparatima na sajtovima koje sam dao u prethodnim
      odgovorima.