Dobar dan, interesuje me da li moze zbog nepravilnog sedenja da se pojavi bol u testisu. Jer pre neki dan sam osetio bol u desnom testisu koji je trajao oko 2 dana a u isto vreme sam osetio i bol u ledjima, posle toga sam imao bolnu ejakulaciju. Ono sto me isto interesuje je da li je normalno da ponekad ispod testisa osecam kao neko "treperenje"? I da li je normalno posto isto ponekad imam kao neki cudan osecaj u mokracnoj cevi?

    Odgovoreno: 05. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o zapaljenskom procesu na prostati a mozda i uretri.
      uradite pretrage u tom pravcu/pregled krvi i urina, urinokultura, brisevi
      uretre/.