Postovani vec par godina imam problema sa nekom gljivicnom infekcijom (nagadjaju da je kandida) , prvo me je pekla mokraca, zatim sam imala svrab a sad imam pojacan sekret koji je neugodnog mirisa. Koristila sam razne vaginalete al mi se uvijek vrati infekcija. Zanima me kolkio moze biti opasno i dal je moguce da mi je i muz zarazen? Hvala

    Odgovoreno: 05. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Paraproteks, ac zymes, omega 3 i sirup polinesian noni 3 meseca.
      to bi trebalo da vam u potpunosti resi problem.
      o predlozenoj terapiji se mozete informisati na www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs