Bio sam kod urologa 2 puta! Prvi put vidio je da mi je vospaljena prostata i imao sam bolove is pod testisa izaslo je da imam bakteriju i licio sam je oko 5 meseca sad sam je izlecio i opet sam bio na kontrolu kod istog urologa. Pravio sam sva ispitivanja spermokultura je bila odlicna nema bakterije i spermogram je odlican isto tako. Ali ipak ja osecam bolove ipod testise posle ejakulacije i kad stojim malo duze na noge. Isto tako imam bolove kad se oppipam kod mocnog kanala. Ali doktor kaze da je sve uredu ali ja ipak imam iste simptome trazim vasu pomoc da mi vi kazete sta da radim dali da posetim drugog urologa ili sta molim vas za konsultaciju hvala vam unapred postovani dr. . .

    Odgovoreno: 02. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Posto je sve sto ste uradili ispalo dobro, pokusajte sa paraproteksom, probiobalance tab
      i sirupom polinesian noni. To uzimajte najmanje tri meseca.

      o preparatima se informisite na www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita. Com