Pre mesec dana sam primetio dve izrasline kao bubuljice na tetivi koja spaja kozicu penisa sa glavicem. Na jednoj se pojavila crna tackica i kao da se zagnojala i pukla. Sad se ponovo pojavila ali je manja od druge. Za mesec dana sam tri puta bio kod urologa. Doktor je napisao dijagnozu balanopostitis. Prvi put sam dobio kanesten kremu da mazem i ispiram cajem od kamilice, nista se nije promenulo posle nedelju dana, onda sam dobio hloramfenikol mast i opet ispiranje kamilicom. Nedelju dana sam to mazao i opet se nista nije promenulo. Na kontroli mi je doktor rekao da jos nedelju dana ispiram samo kamilicom. Opet se nista nije promenulo i na kontroli mi je doktor dao uput na kliniku za urologiju u beogradu radi konsultativnog pregleda. Bio bih vam zahvalan ako bi mogli da mi pomognete da mi kazete koja je to bolest u pitanju i kako se leci? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Radi se o balanopostitisu ali treba odrediti koje je etiologije.
      najbolje je da se uzme bris prepucijuma na bakterije i gljivice.
      ako za to nemate volje onda mozete uzeti paraproteks i ac zymes po upustvu.
      www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs