Poslednjih 3 dana imam tegobe u vidu bola sa leve strane prema preponi, u vidu grca i pecenja. Pre 11 godina konstatovan mi je kamen u desnom bubregu koji sam tretirao na vma i izbacio ga. Posle toga, sam povremeno spontano izbacivao sitne kamencice. Uradio sam analizu urina, i rezultati su sledeci izgled zamucen, boja zuta, relativna gustina 1030, ph 5. 5, nitriti, krv, glukoza, askorbinska kis, ketonska tela i bilirubin 0, proteini 1, urobilinogen 1. Eritrociti svezi dosta, leukociti 5-6, pristutne epitelne celije i vlakna sluzi. Bol je prestao po upotrebi baralgina. Molim vas posavetujete me sta da cinim dalje. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 28. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Na prvo mesto dosta tecnosti.
      ako se bol ne smiri za nekoliko dana uraditi: nativni urotrakta i eho bubrega.
      u tom slucaju ce te morati da posetite urologa.