Poštovani gospodine bocokiću, molila bih vas za odgovor. Moj sinu, koji ima 11 meseci, u nalazu urinokultura piše da je u 1ml izolovano bezbroj klica e. Coli. Urin je uzet iz stome. A u 1ml urina koji je uzet iz kureta ima bezbroj klica klebsiele spp. U urinu ima proteina, 30-35 leukocita, i 8-10 eritrocita. Inače, on ima obostranu hidronefrozu, stomu sa leve strane i imao je stent sa desne. Molim vas recite mi šta da radim?

    Odgovoreno: 27. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Kod hidronephroza, vur-a i svih stanja sa stazom urina dolazi do infekcija, a
      pogotovu ako su jos i radjene neke intervencije.
      u principu dete morate da pojite koliko god mozete i vise od toga.
      ako dete nema temperaturu, dobro napreduje i uzima hranu ne preterujte sa
      antibioticima. Hocu reci antibiotici povremeno, ne stalno.
      predlazem vam da detetu dajete sir. Polinesian noni 2x1 kk pre jela,
      15 kapi omega 3 /izbusite kapsulu/, infant formulu kapi 1 kapaljku i
      ac zymes /izbusite kapsulu i sadrzaj jedne kapsule potrositi za dva
      dana-po malo u mleko, caj, vodu/.
      informisite se o preparatima na sajtovima koje sam dao u prethodnim odgovorima.