Postovani, pre par dana sam postavio pitanje u vezi problema a tice se pojave par belih kapi pre mokrenja i sporadicnog peckanja. Savetovali ste me da uradim bris uretre i preporucili liniku gde bih mogao da se javim. U medjuvremenu uradio sam bris i rezultati su negativni. Bris uretre (chlamydia trachomatis dif) - negativan. Ureaplasma urealyticum - negativan. Mycoplasma hominis - negativan. Od kad sam postavio pitanje vise mi se bele kapi nisu pojavljivale. Trnutno samo osecam peckanje i blagi svrab i vlazenje penisa. Interesuje me sta bi dalje moglo biti u pitanju posto sam na ove uradjene rezultate negativan, pre nego sto posetim kliniku koju ste mi preporucili. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 28. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Mozete uzeti paraproteks, probiobalance i omegu 3, dok ne posetite planiranu
      ustanovu.
      informisite se o preparatima na sajtovima koje sam dao u prethodnim odgovorima.