Imam proble, jako cesto moram da mokrim, cak mi se desava nekad i da par kapljica mokrace samo krene, a i tokom odnosa sa devojkom jako brzo svrsim. . . . . Molim za odgovor. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Drugi problem je mozda posledica prvog.
      zato ispitajte razlog ucestalog mokrenja/laboratorijske analize krvi i mokrace,
      urinokultura, ultrazvuk bubrega, besike i prostate/. Potom lecenje zavisno od
      nalaza. Mozda time izlecite i drugi problem. Videcemo.