Pre 8 god. Sam operisana i zračena dijagnoza carcinom vagine. Sve je uspešno prošlo osim što od tada imamproblema sa mokrenjem tj. Laički kažem mokraćni kanal mi se zatvori tj. Slepi i evo već 8 god. Idem na bužiranje. Sve češće mi se to dešava najmanje 2 puta mesečno. U početku tj. Prvih godina nije bilo tako često, bilo je nekada da budem mirna i po pola godine. Da li mi ima pomoći tj. Neko trajnije rešenje. Hvala unapred na odgovoru i pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Posle zracenja obicno tako bude.
      buziranje uretre za zene nije toliki problem, kao recimo za muskarce, ako
      vam je to za utehu.
      ako ste ikako u mogucnosti predlazem vam da uzimate: oxymax kapi,
      polinesian noni sirup, paraproteks tab i acidophillus kapsule.
      u prethodnom odgovoru sam dao sajtove na kojima se mozete
      informisati o predlozenim preparatima.