Pozdrav imam 24 godine i imam problem sa mokrenjem pa cu pokusati objasniti o cemu se radi, problem traje 7-8mjeseci. Prije 2-3 mjeseca sam se probudio i nisam mogao mokriti a imao sam potrebu, to je trajalo par sati. Od tad pijem redovito caj od koprive (jednu salicu u jutro) evo da navedem danasnji primjer, u pola sata sam popio 1, 5 litru vode (oko 12 sati) a dosad (15, 30 h) sam izmokrio jednu casu (2, 5 dcl) nekad kad se izmokrim odmah poslje imam opet potrebu mokriti a nemogu, (kao da se ne izmokrim do kraja) ima dana kad moram mokriti svakih pola sata, , a ima dana kad mokrim redovito ali konstantno imam osjecaj da moram mokriti inace nemam problema sa erekcijom, a jednom mi se desilo i to, od tad su poceli i problemi sa mokrenjem, sad vise nemam problema sa erekcijom, ali bojim se da se ne ponovi posto jos uvjek imam problema sa mokrenjem, jos da napomenem da nekad imam hitno mokrenje, nemam potrebu ali najednom mi dodje kad su poceli problemi popio sam kutiju kapsula conprosta i bilo mi je bolje, cim mi je bilo bolje prestao sam piti zato sto izbjegavam tablete. . Bolesti koje tablete lijece su ove, pa kad razmislim to i jesu simptomi koje mene muce, učestalo i otežano mokrenje oslabljen mokraćni mlaz hitno i nevoljno mokrenje nedovoljno pražnjenje mjehura smanjeni libido slaba erekcija ja vas molim da mi date neki savjet sto mi je ciniti, , muci me to jako, ipak sam mlada osoba i nebi volio da me to prati u zivotu, , , ako postoji kakav dokazani lijek ili kura travama, sve bih pokusao, , , , nadam se da nisam nista zaboravio, , , , i nadam se vasem odgovoru, , , puno pozdrava i puno pohvala za vas trud hvala

    Odgovoreno: 27. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Prvo, ako niste do sada uradili, da uradite pregled krvi i mokrace, urinokulturu i
      ultrazvuk bubrega, besike i prostate.
      prema smetnjama koje imate verovatno da se radi o zapaljenju prostate.
      za duzu upotrebu vam predlazem biljne preparate: paraproteks, probiobalance, omega 3
      i sirup polinesian noni.
      informacija o njima na sajtovima koje sam dao u prethodnim odgovorima.