Postovani: imam problem sa glancom penisa vec nedelju dana kada mastubiram imam bolove na rubu glanca pojavljuju se i neke kao ranice takodje imam i sekret bele boje i neprijatnog mirisa sta da radim. Unapred hvala

    Odgovoreno: 27. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Uradite bris prepucijuma na bakterije i gljivice pa lecenje po nalazu.
      ako vas to mrzi uzmite paraproteks i probiobalance a glans mazite kanestenom.
      informacija o preparatima na sajtovima koje sam dao u prethodnim odgovorima.