Poštovani, pojavile su mi se crvene tačke po glaviću penisa. Simptomi koje imam su svrab. Moja supruga ima bakterije u urinu enterokokus spp i trenutno ih leči. Da li je moguće da sam i ja dobio te bakterije i da li treba i kako i ja da se proverim?

    Odgovoreno: 27. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Bris prepucijuma na bakterije i gljivice i lecenje po nalazu.
      druga mogucnost paraproteks, ac zymes i omega 3 i vi i supruga.
      o preparatima se informisite na sajtovima koje sam dao u
      prethodnim odgovorima.