Pozdrav i postovanje. Imam 20 godina i student sam, u solidnoj sam fizickoj formi i jako retko sam bolestan. Vec 2 godine sam u jako stabilnoj i kvalitetnoj vezi, ali seksualni zivot je oduvek bio katastrofa za mene. Nikada nisam imao komplekse o velicini jer su oni obicna glupost, ako covek nema problema sa duzinom svoga penisa nema potrebe da je menja. Duzina moga penisa oko 4 - 5 cm u spustenom stanju i oko 12 - 13cm u punoj erekciji, po obimu se polako suzava ka vrhu. Glavic je mali i mekan i pri erekciji. Prilikom penetracije jednostavno ne osecam veliko zadovoljstvo posto se dosta naprezem i problem mi je da uopste prodrem kako treba. Oko 6 meseci sam radio vezbe za povecanje po uputstvima ali bez uspeha. Molim vas da mi predlozite sta i kako posto bih zeleo da kao sav normalan svet uzivam u odnosu. Hvala

    Odgovoreno: 28. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Sve je to u nekim granicama. Nisu svi ljudi kosarkasi.
      pokusajte psihicki da se stabilizujete. Dobro je sto radite vezbe.
      mozda nije lose da nadjete psihologa.
      pokusajte i sa sledecim biljnim preparatima: rhodiolin, panaxginseng,
      vitalman, polinesian noni juice.
      www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs