Postovani, hvala na odgovoru i pitao bih vas samo jos ovo, da li je moguce potpuno izleciti oligospermiju tj. Mali broj spermija i koliko je vremena potrebno za to??? Hvala

    Odgovoreno: 25. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Ako mi ne napisete broj i datum pitanja ja neznam o kom se pitanju radi jer ima puno slicnih
      pitanja a ja nemam ispred sebe ni meil niti adresu onog koji pita.
      no bez obzira na to oligospermija moze da se popravi i za to treba vise meseci.