Poštovani, moj problem više spada u bolesti i stanja kodmuškaraca, pa sam zato izabrao oblast urologija. Evo o čemu je reč - u zadnjih 5-6 meseci vec 3 puta pi se dešava krvarenje iz penisa. Zadnji put juče. To se uvek dešava noću jer trag od krvi primetim ujutru na donjem vešu. Nema nikakve rane spolja, krvarenje je iznutra, a nekad se i primeti ostatak krvi unutar penisa na samom kraju pri vrhu. Takodje na istom mestu - unutar penisa pri vrhu kanala vidljiva je kao neka izraslina. Neosećam nikako bol, svrab ili slično. Jedino pri mokrenju mlaz mokraće je nepravilan zbog te izrasline pretpostavljam. Ja bih vas molio da mi pomognete da mi kažete ako je moguće o čemmu se radi i šta da preuzmem. Unapred sam vam zahvalan.

    Odgovoreno: 25. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Morate da se javite urologu da vam se uradi uretrocistoskopija i potom
      operativno odstranjenje izrasline koju opisujete i njen mikroskopski pregled.