Postovani imam problema sa potencijom. Naime poslednja 4 meseca ne mogu da uspostavim normalan seksualan odnos sa devojkom. U najvise slucajeva desavalo mi se da u toku predigre mi se digne, a prelaskom na samu akciju padne. U redjim slucajevima mi se desavalo da odrzim seksualni odsnos ali potom brzo ejakuliram. Radio sam fizicke analize i sa te strane je sve u redu. Molim vas da mi date neke savete koji bi mi pomogli. Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno ste u poslednje vreme napeti.
      uzmite levitru 1-2 puta nedeljno po upustvu a od biljnih preparata sirup
      polinesian noni, rhodiolin, vital man i omega 3.
      u prethodnim odgovorima nadjite sajtove za informaciju o preparatima.