Dobar dan. Ja imam problem sledeci: kad me tera da mokrim imam jak bol a kad se izmokrim osecam da mi nesto probada besiku, isto tako kad se izmokrim imam osecaj da ima jos urina ali nista ne izlazi. Uzgred da kazem da sam 2007 godine lezao na izmd na odeljenju nefrologije gde mi je ustanovljeno, da imam hiperkalciuriju i visok pritisak. Mozete mi reci o cemu se radi i posavetovati me sta treba da radim.

    Odgovoreno: 25. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Uradite osnovne laboratorijske preglede urina i mokrace i eventualno briseve
      uretre na bakterije, gljivice, hlamidije i mikoplazme.
      uzimajte dosta tecnosti.