Postovani imam jedan problem zadnjih dve godine, na glansu penisa javljaju se meuri koi pucaju i potom javljaju rane, koza izgleda nabrana, javlja se svrb. Napravio sam sve uroloske istrazivanja. . Urinokultura, spermokultura, brisevi i nije pronadzeno nijedna bakterija. Trazeci resenje na moji problem po internetu spored simptome sto imam i slike sto sam video na vasem sajtu uklapa se sa dijagnoza candida balanitis (balanoposthitis) . Uzimao sam tab. Diflazon po preporuku dermatologa i koristio mast lamisil ali ja jos imam taj problem

    Odgovoreno: 27. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Varovatno da ste u pravu.
      predlazem sledecu terapiju: sirup polinesian noni, paraprotex tab, ac zymex kaps
      i kapi oregano.
      informisite se o preparatima na sajtovima koje sam dao u prethodnim odgovorima.