Molim vas da prokomentarisete moj spermogram. Imam 32 godine, ne pusim, ne pijem alkohol, od terapije sam koristio vitamin c, cink+selen, l arginin, kompleks vitamina b, na svoju ruku. Rezultat spermograma je: zapremina. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1, 8 ml ph. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7, 6 ref: 7, 2-7, 8 fruktoza. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0, 5 aglutinacija. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Negativna broj sprmatozoida. . . . . . . . . 3 10*9l ref: 20-250 pokretni spermatozoidi. . . . 18% slabo pokretni. . . . . . . . . . . . . . . . . 22% nepokretni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 60% normalne forme. . . . . . . . . . . . . . . 55% ref: vise od 60 patoloske forme. . . . . . . . . . . . . . . 45% ref: manje od 40 leukociti. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1-2 eritrociti. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0 epitelne celije. . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1-2 plocaste (18. 09)

    Odgovoreno: 21. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Imate infekciju genitalnih organa za sta govore pronadjeni leukociti.
      zato je potrebno da nadjete urologa koji ce da detektuje i leci infekciju.
      smatram da se spermogram moze potpuno popraviti pravilnim lecenjem.
      preparati i vitamini koje vi uzimate to ne mogu.