Postovani, ja sam se vama obratio ranije povodom mog problema. U pitanju je bela sluz u jako maloj kolicini koja izlazi iz penisa, i koja je neprijatnog mirisa. Vi ste mi preporucili da radim bris uretre, i uradio sam. Bio sam kod lekara po uput i radio sam bris na mikoplazme, patogene bakterije i hlamidiju, rezultati su negativni. Kada sam sa tim rezultatima otisao ponovo kod lekara, rekao mi je da nema potrebe da se rade jos neki brisevi i nije mi prepisao nikakvu terapiju i da nije nista ozbiljno. Sad, verovatno i nije, ali taj iscedak je jos uvek prisutan. U retkim slucajevima je vidljiv, ali uvek postoji onaj neprijatan miris. Jel imate mozda jos neki savet kako da se toga resim? Nemam nikakve druge probleme, bez svraba, peckanja, bez bolova i promena na penisu. Secam se, da kada sam primetio prvi put taj iscedak, u pocetku je postojao svrab ali se nakon toga izgubio, a iscedak je i dalje prisutan. Stvarno ne znam sta da radim. . .

    Odgovoreno: 21. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Uzmite da pijete paraproteks 2x1 pre jela, ac zymes 3x1 pre jela, omega 3
      jedna kapsula posle jela, pa mi se javite za mesec dana.
      u ranijim odgovorima sam dao sajtove za informaciju o preparatima.