Imam 24 godine i još uvek nisam stupio u seksualne odnose. Pre mesec dana počeo sam da se zabavljam sa sadašnjom partnerkom i par puta kada smo pokušali da vodimo ljubav imao sam problema sa erekcijom, tj. Nisam imao dovoljnu erekciju za penetraciju. Do sada nisam imao nikakvih ozbiljnijih zdravstvenih problema niti znam za podatak da je neko u mojoj porodici imao sličnih poteškoća. Ne konzumiram alkohol u prevelikim količinama, povremeno kad sam sa društvom popijem a pušač sam od svoje 17. God. Ako je moj problem psihološke prirode da li preporučujete da probam sa nekim tabletama i kojom dozom, bar za prvi put ako se problem nastavi. Unapred vam se zahvaljujem!

    Odgovoreno: 19. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Obicno tako bude prvi put. To ne mora da vas zabrine.
      probajte sa tab. Levitra 5 mg 1 sat pre odnosa.
      za duzu upotrebu sirup polinesian noni, panax ginseng, vitalman, rhodiolin.
      u ranijim odgovorima sam dao sajtove za informaciju o preparatima.