Postovani, imam problem sa kozicom glavica. Preuska je i ne mogu da prevucem kozicu skroz nego do pola. Interesuje me da li postoji neki nacin da se taj problem resi bez hirurske intervencije, ako ne, da li se to moze resiti u drzavnim bolnicama i da li se taj postupak naplacuje, i koliko? Ps. Koliko traje operacija, da li je bolna, koliko dugo treba za oporavak i da li je to resenje trajno?

    Odgovoreno: 19. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Resenje sa circumcizijom je definitivno. Operacija je rutinska i laka.
      oporavak je dok rana ne zaraste, znaci sedam do deset dana.
      radi se svuda, i u drzavnom i u privatnom sektoru.