Imam problem sa fimozom već duže vreme, više nemogu da čekam moram na operaciju. Molim vas da me uputite na neku privatnu kliniku u novomsadu pošto mi je najbliži, i koliko bi me to koštalo. Inače kožicu nemogu da prevučem ni u opušenom stanju, dali bi zbog toga operacija bila komlikovanija. Hvala

    Odgovoreno: 19. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Javite se u bilo koju privatnu ortdinaciju i trazite informaciju o
      ceni i operaciji. Operacija je rutinska i bez obzira na vasu situaciju
      nece biti problema oko same operacije.