Postovani doktore. Imam 38 godina i povremeno psecujem teretanu. Koristim suplemente za povecanje nivoa testosterona u krvi, a to su vitrix, novodex xt, testo fx, tribulus i proizvod magna rx+ koji je preporucljiv od strane americkih urologa. Moj nivo testosterona se krece od 15. 30-19. 10 nmol/l. Zanima me sta mislite o koriscenju ovih proizvoda koje nabavljam u prodavnicama sportske hrane, jer ja se osecam snaznije u treningu, ali isto tako osecam blagi pritisak u grudima, uznemirenost i lagano ziganje u predelu prostate. Da li su vam poznati ti suplementi i njihov uticaj na prostatu. Srdacan pozdrav. . . .

    Odgovoreno: 17. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Na ovo pitanje sam vec odgovorio, ali sam vam zaboravio predloziti
      suplemente.
      pokusajte sa vital man tab. , panax ginseng tabl, beepower tab i vital tab po krvnoj
      grupi.
      www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com