Poštovani, molim vas da mi odgovorite koliko vremena je potrebno da prođe da bi se ponovilo snimanje na skeneru (msct skener, per os i iv kontrast) . Radi se o mojoj sestri koja ima probleme zbog urođeno spojenih potkovičastih bubrega, kao i veoma česte urinarne infekcije (najčešće ešerihija) praćene visokom i dugotrajnom temperaturom, i pored upotrebe odgovarajućih antibiotika. Unapred zahvaljujem, uz napomenu da se podaci koje sam navela (izuzev mog mejla) odnose na sestru za koju mi je potreban odgovor. Srdačan pozdrav, bogumila filipović

    Odgovoreno: 16. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Tri do sest meseci, iako ne vidim koristi od cesceg snimanja posto vec znate o
      cemu se radi.
      sestri pojacajte imunitet pravilnom ishranom, uzimanjem dosta tecnosti. . . . .
      pored terapije koju sprovodite po urinokulturi predlazem i: paraproteks, probiobalance,
      omega 3, oxymax i sirup polinesian noni.
      o predlozenim preparatima se obavestite na sajtovima koje sam davao u ranijim odgovorima.