Postovani, imam samo jedno prosto pitanje: da li bilo koja od bolesti koje postoje koje mogu da zahvate testise, mogu da se prenesu na partnera prilikom odnosa i koja je to bolest (ukoliko postoji) ? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 14. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Ako se radi o infektivnoj i polno prenosivoj bolesti, onda se ona prenosi na partnera.
      redje je to samo bolest testisa, jer su to bolna stanja, te se tada i ne pomislja na odnose.