Imam sledecu dijagnozu>adenocarcinoma gradus iiiprostatae. Hyperplasia prostatae>prostatitis chronica. Mozete li mi pomoci da nabavim tj. Kupim lijek o kojem ste pisali. Dvojici pacijenata, kojima je rečeno da im je ostalo samo nekoliko meseci života zbog poodmaklog raka prostate, data je jedna doza leka "ipilimumab", koji stimuliše imunološki sistem.

    Odgovoreno: 13. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Radi se o leku koji se mozda jos eksperimentalno koristi u americi i koji
      je pokazao dobre rezultate i u lecenju malignoma prostatae.
      neznam kako moze da se nabavi, ali se interesujte preko interneta.