Molim vas lečim već duže od godinu dana hlamidiju pio sa10 dana ciprocina i nakon njega summamed. Nalaz pcr pozitivan. Posle 1 mesec 20 dana dovicin 2 x 1 nalaz pozitivan pcr test. Napominjem supruga se izlečila posle 2 ture međutim ja ne mogu da se rešim ove napasti. Napominjem priliokom odnosa koristimo kondom.

    Odgovoreno: 11. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Morate raditi na jacanju imuniteta pravilnom ishranom, fizickom aktivnoscu,
      uzimanjem dosta tecnosti, prestankom pusenja itd.
      bilo bi dobro da nadjete nekog nutricionistu i da uradite dark field mikroskopski
      pregled krvi i da vam se odredi nacin ishrane i koriscenje fitopreparata.
      inace ja od fitopreparata preferiram calivitine preparate.