Bio sam kod urologa i radio sam sekakve ispitivanja izaslo je da imam bakteriju u spermokulture lecim je dolgo vreme no imam bolove pod testisa posle ejakulacie zelim vase mislenje sta da uradim. Hvala

    Odgovoreno: 13. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Posto ste bili kod urologa i uradili kompletna ispitivanja, verujem da vas lece
      po antibiogramu.
      to su tegobe od strane prostate. Uglavnom tegobe dugo traju
      a infekcija se teze iskorenjuje.
      posle antibiotske terapije mozete uzimati i biljne preparate. Oni se uzimaju duze i
      obicno daju dobre rezultate. Ja preferiram paraproteks, ac zymes i omegu 3.
      o njima mozete da se informisete na sajtovima koje sam dao u prethodnim odgovorima.