Postovani imam jedno pitanje posto patim od ed interesuje me kako moze da se uradi neko neurolosko ispitivanje za taj problem posto vec skoro godinu dana imam dorzomedijalnu protruziju na l5-s1 i da li ona moze da pravi problem?

    Odgovoreno: 11. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Za to se javite neurologu.
      ako ste imali probleme sa ed pre diskopatije, onda ona nije uzrok vaseg
      problema.
      predlazem vam da sve sto je na internetu o ed iscitate i da se onda po tome ravnate.
      ujedno nadjite klinickog psihologa koji se bavi tom problematikom.